(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-27 18:15

Rower tandem

(Nr 2755968)
Rower tandem

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 696.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, potrzebuje zabrac tandem. Odbior z Niemcy 19057 Friedrichsthal dostawa do Polska 44-120 Pyskowice. Przy odbiorze trzeba zaplacic 225 euro. Oddaje na miejscu lub moge zrobic przelew przed odbiorem.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła bądź zakupić taki karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto odkręcić i zdjąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu przydałoby się umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów chroniących jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Schwerin, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pyskowice, 44-120, Polska

Termin elastyczny