(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-27 18:15

Rower tandem

(Nr 2755968)
Rower tandem

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 696.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła bądź zakupić taki karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto odkręcić i zdjąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu przydałoby się umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów chroniących jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Schwerin, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pyskowice, 44-120, Polska

Termin elastyczny