(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rower tandem trójkołowy (Nr 5092502)

Waga w kg (łączna):

35

Dystans: 326.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Kamień

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Niepołomice

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła czy też zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy poodkręcać i usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ulokować w oddzielnych, małych kartonach lub osłonić fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów zabezpieczających paczkę.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.