(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower tandem z Niepołomice do Bydgoszczy (Nr 5860076)

Waga w kg (łączna):

35

Dystans: 458.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Niepołomice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowiutki rower warto zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak warto umieścić go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania albo kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto ułożyć w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeśli postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących jednoślad.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.