(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rower trakingowy (Nr 7997171)

rower trakingowy
Waga
Sztuk
rower trakingowy
14 kg
1
Łączna waga:
14 kg
Dystans
445 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Malmurzyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu lub nabyć stosowny karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i zdjąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Gdy postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.