(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 20:50

Rower trek (Nr 2747188)

Rower trek

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1204.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu czy też zakupić stosowny karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się poodkręcać i zdjąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto ulokować w odrębnych, mniejszych kartonach lub zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie należy zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców chroniących rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Dworcowa, Malbork, 82-200, Polska

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Amsterdam, Holandia

Od 26 maj 2018 do 3 cze 2018