(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower trek (Nr 7674734)

Rower trek
Waga
Sztuk
Rower trek
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
3121 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 17 maj 2021 do 23 maj 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Algarve, Albufeira E Olhos De Água

Od 7 cze 2021 do 13 cze 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru warto ułożyć w osobnych, małych kartonach bądź osłonić kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców ochraniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.