(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower treningowy (Nr 5609403)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

53

Wysokość [m]:

132

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

170

Dystans: 267.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

15 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

23 gru 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to maszyny, które najczęściej spotykamy na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się także na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży oraz ciężko przewieźć go samemu.

Sprzęt sportowy powinien być solidnie popakowany i osłonięty w trakcie transportu. Najlepiej będzie wziąć oryginalne pudła. Gdy urządzenie może łatwo ulec awarii, trzeba użyć do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, powinno się go zdemontować oraz osłonić wszystkie elementy odrębnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy wewnątrz pudła – postarajmy się więc o to, aby niezapełnione obszary w skrzyni zapełnić materiałami lub styropianem. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku paczki.

Na koszt transportu sprzętu sportowego przyczynia się odcinek między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i wielkość, a także liczba elementów koniecznych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 złotych.