(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-11-20 10:59

Rower treningowy Wattbike (50-60kg)

(Nr 2166414)
Rower treningowy Wattbike (50-60kg)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1660.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to maszyny, które zwykle można znaleźć na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uważa się również na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki oraz z trudem można przewieźć go samodzielnie.

    Sprzęt sportowy musi być należycie zapakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Najbezpieczniej jest użyć oryginalne pudła. Jeżeli sprzęt może szybko ulegnąć defektowi, bezpiecznie jest użyć do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozkręcić i osłonić wszystkie części z osobna - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być stabilny w środku pudła – postarajmy się zatem o to, żeby niezapełnione obszary w paczce wypełnić materiałami lub folią bąbelkową. Elementy nie mogą przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego przyczynia się odległość pomiędzy miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, waga i gabaryty, jak również liczba elementów potrzebnych do przetransportowania. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 zł. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Serock, 05-140, Polska

Termin elastyczny