(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rower trójkołowy Kraków -> Katowice (Nr 5133606)

Rower trójkołowy Kraków -> Katowice

Waga w kg (łączna):

50

Dystans: 81.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 23 wrz 2019 do 25 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Od 23 wrz 2019 do 26 wrz 2019


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła bądź zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i ściągnąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ulokować w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów osłaniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.