(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rower typu riksza (Nr 7921924)

Waga
Sztuk
rower typu riksza
35 kg
1
Łączna waga:
35 kg
Dystans
124 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Wysoczka

Od 2 sie 2021 do 6 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Od 3 sie 2021 do 13 sie 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo zakupić stosowny karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub osłonić kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

Gdy postanowimy zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów zabezpieczających jednoślad.

Koszt transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.