(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-04-10 08:38

rower w kartonie 280/120/30 plus mała paczka z koszykiem i siodełkiem

(Nr 1723770)

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 197.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź zakupić pasujący karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach albo osłonić wycinkami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świecie, 86-131, Polska

Termin elastyczny