(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-26 11:48

Rower wyczynowy bmx (Nr 2752584)

Rower wyczynowy bmx

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 102.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania bądź zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru najlepiej ulokować w osobnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie surowców ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Mszczonów, 96-320, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny