(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rower x 2, Rower x 2 (Nr 7639864)

Rower  x 2, Rower x 2
Waga
Sztuk
Rower
6 kg
1
Rower
10 kg
1
Rower
10 kg
1
Rower
15 kg
1
Łączna waga:
41 kg
Dystans
544 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 4 cze 2021 do 11 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Bobolin

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania bądź zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie ulokować w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie należy osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.