rower x 4 (Nr 7675349)

rower  x 4
Waga
Sztuk
rower
80 kg
4
Łączna waga:
320 kg
Dystans
361 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 28 cze 2021 do 29 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Rajgród

Od 29 cze 2021 do 30 cze 2021


Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, jak przewozimy nowiutki jednoślad należy zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu czy też zakupić stosowny karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru warto osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców osłaniających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.