(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-06-11 09:11

Rower z Coventry (UK) do Szczecina

(Nr 2819372)

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: 1416.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować i ściągnąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru warto ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające części takie jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów ochraniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Binley Road, Coventry, CV3 2DQ, Wielka Brytania

Od 11 cze 2018 do 21 cze 2018

Adres i termin dostawy

Szczecin, 71-204, Polska

24 cze 2018