(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-06-11 09:11

Rower z Coventry (UK) do Szczecina

(Nr 2819372)

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: 1416.00 km

Informacje dodatkowe:

przywiezienie najchętniej w całości (może być ofoliowany do transportu). /ale jest również możliwy demontaż kół, pedałów, siodełka i kierownicy/

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 35160
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-06-2018, 09:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-17 do 2018-06-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odbior niedziela max pon rano

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości: (1)

Marcin K. (Zleceniodawca)
12-06-2018, 09:32
witam, dziękuję za ofertę i mam 3 pytania: 1. do kiedy muszę się zdecydować? 2. czy rower dacie radę zabrać w calości czy coś trzeba zdemontować? 3. kiedy dostawa do Szczecina? pozdrawiam Marcin
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu albo nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować i ściągnąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru warto ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające części takie jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów ochraniających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Binley Road, Coventry, CV3 2DQ, Wielka Brytania

Od 11 cze 2018 do 21 cze 2018

Adres i termin dostawy

Szczecin, 71-204, Polska

24 cze 2018