(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2016-11-22 19:09

Rower z Lublina do Koloni

(Nr 1435292)
Rower z Lublina do Koloni

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1293.30 km

Informacje dodatkowe:

Siostra przeprowadziła się do Niemiec. Potrzebuję wysłać jej rower ( złożony w pudełku jak się zmieści)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to przyrządy, które najczęściej znajdują się na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się dodatkowo na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki oraz z trudem można przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt sportowy powinien być solidnie zapakowany i zabezpieczony w trakcie transportu. Najbezpieczniej jest wziąć oryginalne pudła. Jeżeli urządzenie może łatwo ulegnąć defektowi, należy wykorzystać do zabezpieczenia takie surowce jak: kartony, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go rozłożyć oraz osłonić wszystkie części oddzielnie - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny w środku opakowania – zadbajmy więc o to, aby luźne obszary w skrzyni zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Sprzęt nie powinny przemieszczać się w środku skrzyni.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego rzutuje odcinek między miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i gabaryty, jak również liczba sztuk potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin, Polska, 20-358

Od 24 lis 2016 do 15 gru 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bornheim, 53332

Od 27 lis 2016 do 18 gru 2016