(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 18:08

Rowerek dziecięcy (Nr 2750900)

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 681.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź nabyć stosowny karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie , należy odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie umieścić w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź osłonić wycinkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle opłaca się osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw chroniących paczkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Białystok, 15-001, Polska

Od 25 maj 2018 do 1 cze 2018

Adres i termin dostawy

Dźwirzyno, 78-131, Polska

Termin elastyczny