(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rowerek dziecięcy rehabilitacyjny 3 kołowy z opole do niepołomice (Nr 4347113)

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 215.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Niepołomice

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na transport rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź zakupić właściwy karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy zdemontować i zdjąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części takie jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie warto osłonić papierem albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów osłaniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.