(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-02-26 17:58

Rowerek stacjonarny (Nr 2418048)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 820.00 km

Transport sprzętu RTV

    Sprzęt RTV to na przykład telewizory i radioodbiorniki, nagrywarki DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz najróżniejsze sprzęty elektroniczne, które często używa się w domu.

Zapakowanie sprzętu RTV

    Obciążalność kartonu trzeba dobrać do rozmiarów i wagi urządzenia. Dobrą praktyką jest użyć oryginalne opakowanie sprzętu, które zamierzamy przewieźć. W przypadku, jeżeli już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, postarajmy się, aby ograniczyć pustą przestrzeń oraz ustrzec się przed przemieszczaniem urządzenia w pudełku nieoryginalnym. Przestrzeń można wypełnić papierem, folią bąbelkową lub gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV wypadałoby owinąć go folią bąbelkową, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku mniejszych elementów, urządzenia osłania się stosując panele styropianowe. Przy zastosowaniu sprzętów RTV o wielkich rozmiarach, trzeba w głównej mierze rozczepić lub usunąć mniejsze fragmenty, przykładowo ładowarkę albo przewody. Wielkie sprzęty umieszczane są na paletach, a następnie okręca folią bąbelkową w taki sposób, aby nie poruszały się lub nie wychodziły poza obrys palety.

Koszt transportu sprzętu RTV

    Koszt transportu urządzenia elektronicznego zależy zazwyczaj od trasy przesyłki oraz jej wymiarów – obszerności, wysokości i ciężaru urządzenia. Ważną kwestią jest również to, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu RTV, czy też nie. Gdy sprzęt wymaga stosownego kartonu i osłony ze strony firmy transportowej, wówczas odbije się to także na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Schwindegg, 84419, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lututów, 98-360, Polska

Termin elastyczny