(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-02-23 17:19

Rowerek treningowy

(Nr 2409072)
Rowerek treningowy

Długość [m]:

1.30

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 798.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które głównie spotykamy na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo przykładowo: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki i trudno przewieźć go samemu.

    Sprzęt sportowy musi być dobrze spakowany i zabezpieczony podczas transportu. Najbezpieczniej jest zastosować oryginalne opakowania. Jeżeli urządzenie może ulec awarii, należy wykorzystać do osłony takie surowce jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, powinno się go rozmontować oraz zapakować wszystkie części oddzielnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny wewnątrz pudła – zadbajmy zatem o to, aby luźne przestrzenie w paczce zapełnić materiałami czy też styropianem. Rzeczy nie mogą przesuwać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego przyczynia się trasa między miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i wymiary, jak również liczba egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 zł. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.

Adres i termin nadania

Remscheid, Niemcy

26 lut 2018

Adres i termin dostawy

Zaniemyśl, 63-020, Polska

Termin elastyczny