(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-26 00:54

Rowery 3 szt

(Nr 2322176)
Rowery 3 szt

Marka i model:

Rower

Waga w kg (łączna):

40.00

Dystans: 1474.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 470765
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-01-2018, 21:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-06 do 2018-02-07

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-04, 21:51

Opis oferty:

Dostawa do Medyki lub Korczowej.

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

1450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 08:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 1450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

Motocykle oraz skutery to zazwyczaj cenne towary, które wyglądają na względnie ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - jednakże tylko złudnie. Prawidłowo zamocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez ani jednej skazy.

            Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe będą cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są wyłącznie dwie, gdyż posiadają one prowadnice udaremniające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta oraz między przewożonymi przedmiotami.

Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w aucie.

            Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

            Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Bellenberg, 89287, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stanisławów, 80024, Ukraina

Termin elastyczny