(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rowery i artukuły AGD (Nr 5827534)

Rowery i artukuły AGD

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 4670.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Santa Cruz De Tenerife

Od 29 maj 2020 do 15 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 1 cze 2020 do 28 cze 2020


Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy serwis licytacyjny dotyczący usług transportowych. Giełda transportowa przedstawia bazę aktualnych zamówień i zapewnia przewoźnikom szeroki dostęp do przesyłek uszeregowanych według kategorii. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest całkiem bezpłatna. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to należy dołączyć swoje zlecenie (kiedy jesteś zlecającym przewóz) lub wyszukać zlecenia na interesującej cię trasie (w momencie, gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl firmom transportowym daje wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ofert w Polsce jak i za granicą, a zleceniodawcom - sposobność pokazania swojej paczki tysiącom firm transportowym, które w lot przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się oferty przewozowe dla różnorakiego rodzaju ładunków. Zleceniodawcy mogą wystawić przewóz w ramach wielu kategorii, np.: meble, motocykle i skutery, ładunki, paczki, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy, rowery, quady, skutery śnieżne, samoloty, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, jachty, kajaki, pasażerowie jak i dużo innych. Do najczęściej używanych kategorii ofert transportowych należą: przewóz motocykli, transport mebli, jak również giełda przeprowadzek. Pokaźną większość zlecanych ofert są zlecenia transportowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 t.