(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rowery rekreacyjne x 3 (Nr 7968681)

Rowery rekreacyjne  x 3
Waga
Sztuk
Rowery rekreacyjne
12 kg
3
Łączna waga:
36 kg
Dystans
405 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Maniowy

Od 20 sie 2021 do 22 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 21 sie 2021 do 23 sie 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu lub zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów chroniących paczkę.

Koszt przewozu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.