rowery x 44 (Nr 7581307)

rowery x 44
Waga
Sztuk
rowery
15 kg
44
Łączna waga:
660 kg
Dystans
543 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

19 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

20 sie 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu czy też nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto odkręcić i usunąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie ułożyć w odrębnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów ochraniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.