(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rowery x 6 (Nr 7529519)

Rowery  x 6
Waga
Sztuk
Rowery
20 kg
6
Łączna waga:
120 kg
Dystans
515 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 17 lip 2021 do 18 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Łeba

Od 18 lip 2021 do 19 lip 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź zakupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Koszt transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.