(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Równiarka New Holland F156,6A (Nr 7591664)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Równiarka New Holland F156,6A
9900 x 2600 x 3350 cm
15500 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
15500 kg
Dystans
981 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Austria, Styria, Liezen

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grabowiec

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi stosownie ochronić sprzęt, aby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od wymiarów jak i ciężaru urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych uprawień jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

Głównymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 km na trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował blisko 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn wydamy średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.