(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-04 21:20

Rozebrana szafa 2 drzwiowa

(Nr 2256579)
Rozebrana szafa 2 drzwiowa

Długość [m]:

2.30

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 644.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 565454
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-09 do 2018-01-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (3)

Bernadeta B. (Przewoźnik)
05-01-2018, 09:23
Dzień dobry, odbiór 09/10.01 dostawa na 12/13.01. Szafa jest jedna w częściach ?
Bernadeta B. (Przewoźnik)
09-01-2018, 18:38
Czy oferta jest aktualna? Mogę odebrać w środę i dostarczyć na czwartek
Bernadeta B. (Przewoźnik)
09-01-2018, 18:38
Dostawa na piątek

999 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 14:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ błędy w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Później warto zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do transportu mebli, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Jędrzejów, 28-300, Polska

5 sty 2018

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

8 sty 2018