(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rozłożona instalacja przestrzenna (Nr 8155814)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Rozłożona instalacja przestrzenna
180 x 120 x 120 cm
120 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
120 kg
Dystans
173 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 12 lis 2021 do 13 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 12 lis 2021 do 13 lis 2021


Dzieła sztuki

           Transport dzieł sztuki bywa tematem, któremu powinno się poświęcić dużo uwagi, ze względu na fakt, że są to zwykle przedmioty o znacznej wartości, czy to pieniężnej, czy uczuciowej.

            Gdy chcemy znaleźć tego rodzaju transport w giełdzie transportowej Clicktrans, kliknij w kategorię „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wówczas przeświadczenie, że paczka zostanie objęta odpowiednią troską przez przewoźnika. Gdy chcesz, aby firma transportowa zapakowała obraz lub figurę, umieść taką notkę w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, jest możliwość także ustalić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod zleceniem.

            Jeśli możesz sam opakować dzieło sztuki do transportu, nie zapomnij o paru ważnych radach. Folia stretch jest perfekcyjna do zabezpieczania powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kiedy owijasz nią obraz, folia stretch nie może przylegać do pomalowanej powierzchni, wypadałoby przedtem zawinąć dzieło w inną, nieklejącą dzianinę, na przykład w prześcieradło. Jeśli starasz się przewieźć rzecz w pudełku lub skrzyni, koniecznie wypełnij puste miejsca między rzeźbą a ściankami skrzyni. Warto do tego wziąć specjalne styropiany lub syntetyczne napełniacze, często sprawdzą się także, pogniecione kawałki papieru, przykładowo gazet. Kluczowe jest, żeby opakowanie było tylko trochę większe niż przewożone dzieło sztuki, aby uniknąć poruszania się wewnątrz skrzyni.

            Cena przewozu dzieła sztuki często zdarza się, że jest zaskakująco niska. Wykonany w giełdzie transportowej Clicktrans transport pokaźnego płótna na trasie Kraków – Warszawa odbył się za jedyne 100 złotych.