(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-10-17 22:08

Rozłożona szafa 3-drzwiowa

(Nr 1267642)
Rozłożona szafa 3-drzwiowa

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

240

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1 szafa w elementach

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 135.80 km

Informacje dodatkowe:

Szafa 3-drziwowa, w dużej części rozkręcona (4 szuflady w całości, części płaskie pojedyńczo z pozostawionymi wkręconymi zawiasami). Duże elementy w większości zabezpieczone folią bąbelkową.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-10-2016, 12:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-21 do 2016-10-23

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-10-2016, 11:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-20 do 2016-10-23

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-17, 22:08

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu mebli, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elblag, 82-300, Żyrardowska 77, 53

Od 18 paź 2016 do 23 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Biskupiec Pomorski k.Nowego Miasta Lubawskiego, 13-340, Lipowa, 12

Od 18 paź 2016 do 23 paź 2016