(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-02-25 18:07

Różna marka 14 szt

(Nr 2414276)
Różna marka 14 szt

Marka i model:

Bmw

Waga w kg (łączna):

230.00

Budżet zlecenia [zł]:

2800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2782.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przetransportowania 14 motocykli plus bagaże z i do Kutaisi. Motocykle muszą być w Kutaisi najpóźniej 14 września. Odbiór 27- 28 września.

Oferty od Przewoźników (0)

13000 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 12:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 13000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to często kosztowne ładunki, które wyglądają na całkiem trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - wszakże jedynie na pozór. Poprawnie przymocowany motocykl na pewno przetrwa drogę bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, potrzebne będą cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są raptem dwie, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Istotne jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Warto zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest niepewne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

4 wrz 2018

Adres i termin dostawy

ქუთაისი, 4602, Gruzja

13 wrz 2018