(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-05 16:28

Rozrzutnik Obornika Jeantil 13.10

(Nr 2258880)

Długość [m]:

5.8

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

4500.00

Dystans: 1167.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna należycie osłonić sprzęt, aby ustrzec się zniszczeń, zarysowań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu jest związana zazwyczaj od wielkości i wagi maszyny, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Głównie przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich koncesji oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń i sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za 1 kilometr na trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Pakość, 88-170, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gränna, 56331, Szwecja

Termin elastyczny