(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-01-27 23:38

Rozsiewacz nawozu

(Nr 2327048)

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

2.1

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 1717.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam transportu dla rozsiewacza nazowu o podanych wymiarach i wadze.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 14182
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 10:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-04 do 2018-03-07

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 11:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy wyłącznie łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport krzeseł, fontann. Są to zwykle duże rzeczy oraz są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować na dobrą sprawę każdym rodzajem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest zapakowany w skrzyniach, dlatego opłaca się go właściwie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przesuwał się i nie zniszczył oraz nie uszkodził pozostałych sprzętów umieszczonych w samochodzie, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

Jeśli nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie damy radę samodzielnie go przetransportować, wówczas można zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. Aby zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów jaką planujemy przewieźć. Im bardziej wyczerpująco przedstawimy naszą paczkę tym firmy transportowe precyzyjniej podadzą cenę transportu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych przede wszystkim zależy od odcinka do przejechania i rozmiarów paczki. Zwykle po wystawieniu zlecenia w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest wstrzymać się chodź dzień, żeby uzbierać wszystkie wyceny od firm transportowych. Wtedy pozostaje tylko wytypować ofertę najkorzystniejszego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Brixworth, NN6 9DE, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świerczynek, 09-210, Polska

Termin elastyczny