(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-01-27 23:38

Rozsiewacz nawozu

(Nr 2327048)

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

2.1

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

700

Dystans: 1717.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam transportu dla rozsiewacza nazowu o podanych wymiarach i wadze.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 14182
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 10:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-04 do 2018-03-07

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 11:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie łopat czy grilli ogrodowych. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz ław, fontann. Są to zazwyczaj wielkie przedmioty i są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować na dobrą sprawę każdym typem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu najczęściej nie jest zamknięty w paczkach, dlatego trzeba go stosownie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie zniszczył innych pakunków transportowanych w aucie, czy też nie uszkodził samego auta transportującego.

Jeżeli nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przetransportować, wówczas dobrą praktyką jest udać się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki przewoźników. Żeby zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów którą planujemy przewieźć. Czym wnikliwiej przedstawimy naszą paczkę tym przewoźnicy z większą dokładnością wycenią koszt przewozu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego przeważnie zależy od odległości do pokonania oraz wielkości przesyłki. Najczęściej po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, należy zaczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź dzień, aby uzyskać wszystkie wyceny od przewoźników. Wówczas pozostaje tylko wyselekcjonować ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.

 

Adres i termin nadania

Brixworth, NN6 9DE, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świerczynek, 09-210, Polska

Termin elastyczny