(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-04-30 13:05

Rozsiewacz nawozu

(Nr 2646660)
Rozsiewacz nawozu

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

120.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 479.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien dostatecznie dobrze osłonić urządzenie, aby ustrzec się zniszczeń, zadraśnięć oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

    Cena przewozu maszyn i sprzętu jest związana głównie od wymiarów i wagi urządzenia oraz od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Zazwyczaj transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych zaświadczeń oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Gruczno, 86-111, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Antoniówka, 27-670, Polska

Termin elastyczny