(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rozsiewacz nawozu Grass-Rol (Nr 5478122)

Rozsiewacz nawozu Grass-Rol

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 143.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Busko-Zdrój

Od 19 lis 2019 do 22 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom

Od 19 lis 2019 do 22 lis 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie grabi czy węży do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też transport krzeseł, fontann. Są to przeważnie spore urządzenia i są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w zasadzie każdym typem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu przeważnie nie jest upakowany w skrzyniach, z tego powodu należy go odpowiednio zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych narzędzi umieszczonych w pojeździe, czy też nie zarysował samego auta transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie damy radę osobiście go przetransportować, wówczas dobrą praktyką jest skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. W momencie, kiedy planujemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę rzeczy jaką planujemy przetransportować. Im szczegółowiej opiszemy taką przesyłkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością wycenią koszt transportu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego głównie zależy od odcinka do przejechania i rozmiarów paczki. Przeważnie po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto wstrzymać się chodź jeden dzień, żeby uzbierać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wyłonić ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.