(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Inne łodzie Dodano: 2018-07-25 10:28

RS FEVA VELA LIGERA

(Nr 3010112)
RS FEVA VELA LIGERA

Długość [m]:

3.64

Szerokość [m]:

1.42

Wysokość [m]:

0.70

Waga w kg (łączna):

68.00

Dystans: 696.00 km

Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łódź” znajduje się szerokie pasmo różnych pojazdów żeglujących. Rozpoczynając od niewielkich, jak: rowery wodne, małe łódki, czy też większych jak: jachty. Przy przewozie jachtów, w głównej mierze tych dużych, zasadniczą kwestią jest ich waga. Firma transportowa, która zobowiąże się na taki transport łódki, musi zdawać sobie sprawę z faktu czy ciężar przewyższy 3,5 tony. W momencie, kiedy dojdzie do przekroczenia 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL przez co firma transportowa musi mieć w ciężarówce aparaturę typu: viaBox.

W trakcie transportu motorówki - nie zwracając uwagi na jej rodzaj - wskazane jest pozabierać jak największą ilość elementów ruchomych, a te które zostaną zaczepić w taki sposób, aby się nie ruszały. Trzeba posiadać wiedzę, że przedmioty przemieszczające się mogą zniszczyć łajbę w jakimś stopniu.

Koszt przewozu łajby czy też żaglówki na ogół uzależniony jest od wagi, gabarytów jak i odległości między załadunkiem i rozładunkiem. W przypadku, kiedy osobiście nie możemy przetransportować łódkę, polecamy użycie giełdy przewozowej Clicktrans. Wystarczy w kategorii: „Łodzie” zlecić za free ofertę, a w kilka chwil wieść dotrze do tysiąca firm transportowych, które przejrzą wypisany transport i zgłoszą swoje oferty. Dzięki temu na jednej platformie ma się dostęp do dużej liczby ofert różnych firm przewozowych. Czym szczegółowiej jest przedstawiony transport, tym bardziej dopasowana będzie wycena takiego transportu.

Na przykład, koszt dla kajaka znajduje się w widełkach 0,3-0,5 zł/km. Koszt motorówki przeciętnego gabarytu, najczęściej zaczyna się od 1,2 zł/km, a cena dużego jachtu - to przeważnie zakres od 2,5 do 3 złotych za kilometr.

Adres i termin nadania

Madrid, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny