(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

ruchoma podłoga (Nr 5330382)

ruchoma podłoga

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

24

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

luz odpad budowlany kod 17

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 132.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Owińska

Od 28 paź 2019 do 31 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Mirosławiec

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt przewozu ładunków jest uzależniony od rozmiaru ładunku, terminu transportu jak również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której można układać nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), okna jak także materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym i zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Pozostałe towary – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.