(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-08 10:29

Rura Pe do deszczowni szpulowej fi100

(Nr 2264756)

Długość [m]:

2.75

Szerokość [m]:

2.35

Wysokość [m]:

2.75

Waga w kg (łączna):

1370.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 582.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od gabarytów towaru, daty przewozu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której rozkłada się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się meble, szkło, produkty budowlane (takie jak farby, kamień itd.), okna jak również towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zajmuje tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Janikowo, 88-160, Polska

8 sty 2018

Adres i termin dostawy

Łykoszyn, 22-652, Polska

21 sty 2018