(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 11:57

rury

(Nr 1991237)
rury

Długość [m]:

5,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

rury stalowe

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 427.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2250 zł

ID firmy: 57948
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 21:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2250 zł

Wiadomości:

3290 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania niewielki towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. i pozostałe samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka lub furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać paczkę. Istotna jest także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Istotny może być również termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w obszarze LTL to często palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Rannersdorf, Schwechat, Austria

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kędzierzyn-Koźle, Polska

29 sie 2017