(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 11:57

rury

(Nr 1991237)
rury

Długość [m]:

5,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

rury stalowe

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 427.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2250 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 21:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2250 zł

Wiadomości:

3290 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania mały towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia całej płaszczyzny, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, kluczowetego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Ważna bywa także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem może być również termin zrealizowania transportu.

    Ładunki transportowane w tematyce LTL to często palety, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Rannersdorf, Schwechat, Austria

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kędzierzyn-Koźle, Polska

29 sie 2017