(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 11:57

rury

(Nr 1991237)
rury

Długość [m]:

5,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

rury stalowe

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 427.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2250 zł

ID firmy: 57948
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 21:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2250 zł

Wiadomości:

3290 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przewiezienia nieduży towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania dużej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony oraz inne samochody spełniające wymogi ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Należy również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, warto opisać pakunek. Istotna bywa także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być także czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Rannersdorf, 2320, Austria

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kędzierzyn-Koźle, Polska

29 sie 2017