(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-04-29 21:26

rury dlugosc 4m wysokosc 2m

(Nr 2644664)
rury dlugosc 4m wysokosc 2m

Długość [m]:

4000

Szerokość [m]:

2000

Wysokość [m]:

2000

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

rury zabezpieczone folia stretch i polaczone ze soba

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1714.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia mały ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania dużej płaszczyzny, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Trzeba również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Kluczowa bywa również informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną jest również termin zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w ramach LTL to zwykle palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Ostrołęka, Polska

Od 2 maj 2018 do 31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Od 5 maj 2018 do 30 cze 2018