(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 10:38

rury fi 1000 i fi 600

(Nr 3004836)
rury fi 1000 i fi 600

Długość [m]:

6.25

Szerokość [m]:

1000

Wysokość [m]:

1000

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 473.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę newralgicznych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, należy uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieosłonięta naczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych dokumentów, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Kleszczów, 97-410, Polska

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Kostrzyn nad Odrą, 66-470, Polska

26 lip 2018