(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

rzechy osobiste (Nr 5045338)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 707.00 km

Adres i termin nadania

Rosja, Obwód Kaliningradzki, Kaliningrad

Od 24 wrz 2019 do 25 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.