(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 17:34

Rzeczy codziennego użytku - ubrania, książki, płyty, lampy, drobny sprzęt kuchenny.

(Nr 2647664)
Rzeczy codziennego użytku - ubrania, książki, płyty, lampy, drobny sprzęt kuchenny.

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 3464.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 2851
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 08:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-20 do 2018-07-29

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-06-10, 08:14

Opis oferty:

cena za 1epal o wymiarach 120cm x 80cm x 200cm wys. do 300kg od palety

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości: (2)

Magdalena C. (Zleceniodawca)
01-05-2018, 09:34
Dzień Dobry, Dziękuję za przesłanie oferty. Rozumiem, że koszt 3000 zł obejmuje transport jednej europalety ? Czy za każdą następną trzeba ponieść koszt następnych 3000 zł? Pozdrawiam.
Mirosław F. (Przewoźnik)
01-05-2018, 10:08
tak 3000zł to koszt jednej europalety / kazda nastepna 3000zł --- / lub cały bus plandeka o wymiarach 4.2m x 2.2m x 2.3m do 1500kg to koszt 1200euro + koszt promu okolo 3500euro;
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reykjavík, Islandia

Termin elastyczny