(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-27 12:08

Rzeczy prywatne zapakowane w pudła

(Nr 1873919)
Rzeczy prywatne zapakowane w pudła

Waga w kg:

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 803.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia około 50 paczek z rzeczami prywatnymi o różnych rozmiarach o wadze około 600 kg z Żywca do Żytomierza (Ukraina)

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 23:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-03 do 2017-08-01

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-01, 23:43

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

1899 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 12:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-10 do 2017-07-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Jeśli termin załadunku Państwu odpowiada zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 1899 zł

Wiadomości:

1980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy optymalniezaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

     Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego majątku.


Adres i termin nadania

Żywiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żytomierz, Obwód żytomierski, Ukraina

Termin elastyczny