(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-27 12:08

Rzeczy prywatne zapakowane w pudła

(Nr 1873919)
Rzeczy prywatne zapakowane w pudła

Waga w kg:

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 803.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia około 50 paczek z rzeczami prywatnymi o różnych rozmiarach o wadze około 600 kg z Żywca do Żytomierza (Ukraina)

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

ID firmy: 44067
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 23:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-03 do 2017-08-01

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-01, 23:43

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

1899 zł

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 12:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-10 do 2017-07-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Jeśli termin załadunku Państwu odpowiada zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 1899 zł

Wiadomości:

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Żywiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żytomierz, Obwód żytomierski, Ukraina

Termin elastyczny