(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-22 14:24

Rzeczy, sprzęt kuchenny, oprócz mebli

(Nr 2405064)
Rzeczy, sprzęt kuchenny, oprócz mebli

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

6

Dystans: 336.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

Od 26 mar 2018 do 31 mar 2018

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny