(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-30 16:50

Rzeczy z jednego pokoju

(Nr 2335936)
Rzeczy z jednego pokoju

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1798.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Slough, SL2 3AA, Wielka Brytania

6 lut 2018

Adres i termin dostawy

Czyżew, 18-220, Polska

6 lut 2018