(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

rzeczy z mieszkania bez meble. (Nr 4649794)

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 1 paź 2019 do 12 paź 2019

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Kalifornia, San Francisco City And County

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pudeł, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego mienia.