(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Rzeczy z przeprowadzki, jednej osoby (Nr 6127572)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 4.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

23 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

23 maj 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego mienia.