(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-02-25 22:35

RZESZÓW

(Nr 355540)
RZESZÓW

Marka i model:

BMW R1100RT

Waga w kg:

290.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 562.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

320 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-02-2016, 22:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-02-27 do 2016-03-24

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam serdecznie transport ubezpieczony i zabezpieczony ,motory przewoze na specjalnie do przystosowanej przyczepce

Cena (zawiera VAT): 320 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle cenne ładunki, które wyglądają na dość ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - wszakże tylko na pozór. Odpowiednio przymocowany pojazd w 100% przetrzyma drogę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne są cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko 2, ponieważ posiadają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak motoru, który może po drodze ulać się na nierównościach. Występują ponadto platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Rzeszów

Od 3 mar 2016 do 5 mar 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Lidzbark Warmiński

Termin elastyczny