(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 18:50

Rzeszów - Hannover

(Nr 1472402)
Rzeszów - Hannover

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1016.80 km

Informacje dodatkowe:

Witam Paleta zawiera rozkrój płyty meblowej + akcesoria Załadunek i rozładunek po mojej stronie

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 23:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-31, 23:59

Opis oferty:

Załadunek czwartek dostawa piątek/sobota

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że pomyłki w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Następnie warto przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów, 35-021, Langiewicza , 33

Od 5 gru 2016 do 6 gru 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Laatzen, 30880, Bei der Muhle , 6

Od 5 gru 2016 do 7 gru 2016