(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Rzeszów -> Wrocław 1paleta ok.400kg (Nr 5426326)

Rzeszów -> Wrocław  1paleta ok.400kg

Długość [m]:

0.07

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

2.05

Waga w kg (łączna):

400

Liczba sztuk:

6

Dystans: 486.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Jarosław

Od 7 sty 2020 do 31 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 7 sty 2020 do 31 sty 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).